Hizmetler

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Despro  hizmet kalitesinin ve hızını mümkün olan en iyi durumda tutmak için gerek eleman gerekse donanım olarak yeterli ve sürekli olmasına son derece önem verir.

Bu yolda kaliteli , eğitimli elemanlarla çalışır. Teknolojiyi hizmet kalitesini ve hızını arttırmak için kullanır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda aşağıdaki hizmet kategorilerinde hizmet üretir.

Garanti Hizmetleri

Satmış olduğu her türlü ürünün garanti süresi içindeki hizmetlerini ve parça değişimlerini kendi servisinde yada müşteri yerinde yapar. Garanti hizmetlerini ürünlerin garanti prosedürlerine göre yapar.

Yıllık Sözleşmeli Hizmetler

Garanti süresi biten cihazların sürekli ve düzenli çalışmasını sağlamak amacı ile verilen hizmetleri kapsar.

Parça Hariç Bakım Anlaşması

Bu anlaşma ile müşterilerimiz arıza durumunda servis ücreti ödemeden öncelikli servis alma imkanına kavuşurlar. Eğer sorunun çözümü parça değişimiyle sağlanabiliyorsa sadece parça ücreti müşteriden alınır.

Parça Dahil Bakım Anlaşması

Parça hariç Standart bakım hizmetlerine ek olarak ücretsiz parça değişimini içerir. (Sözleşmede belirtilen bazı parçalar kapsam dışıdır.) Bu sözleşmeler elektronik cihaz sigortalı olarak yapılmaktadır. Elektronik cihaz sigortasının şartları dahilinde bir çok hasar bakım anlaşması şartları dahilindedir.

Çağrı Hizmetleri

Garanti kapsamı ve yıllık sözleşme kapsamı dışındaki hizmetler teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Bakım anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli olmak üzere verilen servisler ve parçalar müşterilerimize faturalanır.

Sistem Destek Hizmetlerimiz

Konusunda uzman ekibimiz  Internet bağlantıları, bölgeler arası ses+data entegrasyonu, Firma içi ve dışı data haberleşme, data güvenlik ve wireless iletişim konularında projelendirme, uygulama hizmetleri vermektedir.

Anahtar Teslim Wan Projeler

Firmaların internet bağlantıları, Merkez ve bölgeler ile data-ses haberleşme ihtiyaçları, projelendirme ve uygulama dahil anahtar teslim olarak sistem destek ekibimiz tarafından yapılır. Firma ihtiyaçları belirlenerek, firmanın gelecekteki vizyonu konusunda danışmanlık hizmetleri verilir.

Sistem Destek arıza ve sorunların giderilmesi

Kurulmuş olan sistemlerin olası arıza ve sorunları sistem destek ekibi tarafından müdahale edilerek çözümlenir.

Network Altyapı Hizmetlerimiz

Despro  kendi uzman kadrosuyla hızlı ve güvenli network altyapı hizmetlerini yürütür. Elemanları güvenilir network ürünleri üreticileri tarafından eğitimleri verilerek sertifikalandırılırlar.

Anahtar teslim network altyapı projeleri

Network kuruluşları anahtar teslim olarak projelendirilerek , titiz bir şekilde standartlara uygun olarak ekibimiz tarafından yapılır. Gerekli tüm testler uçtan uca yapılarak üretici firmanın 25 yıl yada ömür boyu sertifika vermesi sağlanır.

Network arıza ve ilave istekler

Networklerde oluşabilecek arızalar uzman ekibimiz tarafından tespit edilerek onarılır. İlave istekler standartlara uygun olarak gerçekleştirilir.

Altyapı Garanti Hizmetleri

Yapılmış olan networklerin garanti süresince oluşan sorunlar garanti şartları dahilindeki tüm garanti hizmetleri hiçbir ücret talep etmeden ekibimiz tarafından verilir.

Uzmanlık Sertifikalarımız

Despro yarattığı tüm çözümleri dinamik kadrosunun güçlü desteği ile yaratır. Destek uzmanlarının, günümüz teknolijisine en uygun şekilde hizmet verebilmesi için sürekli eğitim almasını sağlamaktadır. Bu bilgi birikimlerini belgelendirmek üzere çeşitli sınavlardan geçen destek uzmanlarımız birçok sertifikaya sahiptir.